iletişim bilgileri

SON PROJELER

 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

BROŞÜRLER

Nokta atışı tasarımlar ile size özel cepli dosyalar!

Broşür üretiminde tasarım ve baskı ile konusunda uzman profesyonel ekibimiz ile hizmet sunuyoruz. Paket olarak verdiğimiz hizmet kapsamına broşür tasarım ve baskı dahildir. İster gönül rahatlığı ile broşür tasarım projesi başlatın, ister basım için hazır dosyanızı bize mail atın. Broşürlerinizi A3, A4, A5, A6 boyutlarda üretim gerçekşetirmenin yanı sıra özel ebatlarda üretiriz. Standart olarak 57x82 cm 64x90 cm, 70x100 cm tabaka ölçülerden firesiz basarız.
Basılan broşürlerin renklerinde solmaması için mat veya parlak selefon kaplama (koruyucu) atarız. Mücellit aşamasında düz kesim, çift ve tek kırım yaparak broşürlerinizi katlıyoruz.

Ucuz broşür baskı fiyatları için tıklayın

Ekonomik broşür tasarım fiyatları için tıklayınBroşür tasarım, broşür, Brosure, Brosurler.Broşürler

Tek ve Çift Kırımlı Broşürler

Matbaamızda broşür katlama makinesi ve ustamız

broşür katlama 1 Broşür dizayn Broşür tasarım, broşür, Brosure, Brosurler.
broşür katlama çeşitleri broşür katlama çeşitleri. broşür katlama çeşitleri
broşür katlama çeşitleri  

Mücellit aşamasında düz kesim, çift ve tek kırım yaparak broşürlerinizi katlıyoruz.

Broşür kullanımı pratik olmasını sağlayan önemli bir aşamadır. Bazen yaratıcı tasarımcılar tarafından düşünülmüş, bazen örneğini görerek, talep ettiğiniz broşürlerin özel katlama ile ayrıcaklıklı ve estetik görülür.

Paket öncesi broşür katlama aşamasını izleyin

Özel kesim ihtiyacı hangi aşamada gerekli?

Hatta müşterileriniz için kampanya indirim bileti vermeyi düşünebilirsiniz. Pilyaj yapılarak kampanya “1 alan bir bedava” promosyon ödül kupon tarzında müşterinizde kalacak promosyon eki verdiğinizi ve bu eki Özel pilyajlı broşürünüz müşterinizi avanajlı bir dönüşüm ihtimali ile bağ kurmanızı sağlayacaktır. 

Özel kesimli broşürlerden

Ancak

Özel fantazi kağıt seçiminde ekstra kağıt fiyat farkı alınır. Amacımız çok noktaya birim fiyatı düşük tanıtım yapmaktır. Klasör üretim birim fiyatını olabildiğince aşağı çekmektir.

Basılan Broşür Teslimi

Broşür tasarımı onaylanan projelerin çalışma formatı size cd basılarak kargolanır.
Veya dosyanızı mail ile ulaştırırız, 1 ayda alınmıyan tasarımı bitmiş cepli dosya projelerin dosyalarından sorumlu değiliz. Müşterilerimize 5 mb altındaki tasarım dosyasın mail adresinize, daha büyük mb dosyalar isterseniz karşı ödemeli kargoya verilir.

 1. İstanbul - Zeytinburnu ambarlardan karşı ödemeli gönderilir.
 2. Ürünlerinizin kağıt ve mukavva seçiminde olasılık yoktur. Malzemler avrupa kağıt ve avrupa mukavvadır.
 3. %100 yüz gülümseten iletişimimiz ile ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

BROŞÜRLER Örnekler

Yükleniyor
ANASAYFA HAKKIMIZDA Firma Profili Neden AloKatalog Satış Sözleşmesi Matbaa İLETİŞİM Ödeme ve Hesap Kredi Kartı İle Ödeme İletişim Formu PROJELERÜYE GİRİŞİ

Valid XHTML 1.0 Transitional