iletişim bilgileri

SON PROJELER

 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Tasarım ve dizayn çalışması nedir ve nasıl yapılır?

Fotoğraf çekimi çok basit ve kolay bir iş'dir. Üstelik akıllı telefonların yoğun olduğu bir dönemde pratik fotoğraf çekimi rutin bir işlem haline geldi.

İşimiz katalog çekimi, katalog tasarım ve baskı hizmeti olmanın yanında fotoğraf çekiminide gerçekleştiriyoruz. Bu iş gerçek manada profesyonel bilgi, deneyim, tecrübe, hatta sabır ve emek isteyen bir iş olduğunu belirtmek isteriz. Basılacak katalogların veya tanıtım malzemelerinin, kağıt, baskısı kaliteli olmasının yanısıra fotoğrafının da konusuna özenle çalışılmış, kaliteli profesyonel fotoğraflar olmasını öneriyoruz.

Bu anlamda fotoğraf çekimi konunun işlenildiği sıcak ve doğal bir atmosferde geçmeli, hedeflenen konunun duygusal bağı ve işlevi kesinlikle yakalanmalıdır. Kreatif direktörlerimiz ile anında basit veya özgün fikirler ile konsept fotoğraf çekimi gerçekleştiririz.

Gülümseyin bakalım!

Fotoğraf çekimi gülümsemenin güzelliğini yansıtan değerli bir karedir. Karelerin güzelliğini sağlayan en güzel şey çekimi odak noktada duran karenin doğallığıdır. Bazen bir ağaçtaki kuş bazen ormanın geneli ve ufka yükselen sis. Bazen güneş batımında ki kızarıklığın denize yansıyan bu doğallığın etkisidir.

Eski tarihi binaların süslediği hareketli bir caddenin meraklı gezinen kalabalığı ve duvarlarındaki tarihi mimari işlemelerin doğallığı. Kontrolsüz konut inşaa edilmiş iki yakanın sırtındaki çarpık yapılar, aralarından yükselen cami silüeti Ayasofya. Güçlü ve gizemli heybetli duruşuyla asırlara meydan okumuş o büyük maabedin küçük bir yarımadayı dünyanın eşsiz tarihi listesine taşıması ve böylesi eşsiz noktayı karelemek ve fotoğraflamak bakmakla görmek arasındaki farkı anlamaktır.

Fotoğraf çekiminde gerekli üç öğe;

Doğallık etki tepki olmadan atmosferin içindeki hareketin karelemek.

Yaratıcılık yakalanmış doğal hareketin bakmakla görmek arasındaki farkındalığını kareye aktarmak.

Özgün fikir: Daha önce kullanılmamış kullanma ihtimale olmayan fikir, yaratıcı fotoğraf fikri. Yaratıcı reklam fikri, yaratıcı fikir.

Alokatalog.com olarak katalog tasarımı ve baskısını yaptığımız projelerde fotoğraf çekimi ciddi anlamda ihtiyaç hissettiğimizi ve bununla ilgili müşterilerimizin taleplerine konusunda profesyonel ekibimiz hizmet vermektedir. Alokatalog.com’dan benzer projeleri inceleyebilirsiniz.

Diğer Bilgiler

Profeseyonel fotoğraf çekim örnekleri;

Profesyonel fotoğraf çekim işi ciddi anlamda uzman gerektiriyor. Fotoğrafa konu olan hizmet ve ürün, çekim aşaması ve alan derinliği ve doğal ortamın oluşturma başarılı kurgu oluşturmak ve yaratmak bizim işimizdir.

Fotoğraf çekim fiyatları

Profesyonel fotoğraf çekim talebi

Reklam ve tanıtım yapma zorunluluğu rekabet koşulları incelendiğinde kusursuz tanıtım yapma ihtiyacı profesyonel fotoğraflar ile çekilmiş fotoğraf ihtiyacı gelmektedir. Biz bu anlamda son teknolojik yatırımlarımızı yaparak, konusunda uzman ekibimiz ile tanıtım için kullanacağınız fotoğrafın konusuna uygun çekim gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel fotoğraf çekimi nasıl yapılır?

Profesyonel sınıfının üst düzeyinde bir tercih yapmak isteyen hedef kitle için kullanıyoruz. Fotoğraf ile birleştiğinde oluşan sonuç fevkalede anlamı taşır. Konunun anlaşılması ve cazibe katarak hedef kitlenizin duygularını okşayan fotoğraflar her zaman amacınıza hizmet eder. Kalıcı ve başarı ifadesi ile tanımlanır.

Bazen bu karenin içinde somut bir obje olabildiği gibi soyut bir kavramın etkisininde resmedilmesi gayet heyecan vericidir.

Dünyaca ünlü fotoğraf çekim sanatçıları

Biz alokatalog.com olarak fotoğrafın ifadesi ve etkilerini incelememiz işimizin gereği olarak düşünüyoruz. Ancak dünyaca ünlü fotoğraf sanatçılarını inceler ve gelişmelerde yakınen takip ederiz.

Ünlü Türk fotoğraf sanatçılarımız

Türkiyede konusunda uzman tanınan tanınmayan pek çok ustanın olduğu kesin. Unuttuğumuz veya farkedemedimiz fotoğraf sanatçılarımızdan özür dileriz...

FOTOĞRAF ÇEKİMİ Örnekler

Yükleniyor
ANASAYFA HAKKIMIZDA Firma Profili Neden AloKatalog Satış Sözleşmesi Matbaa İLETİŞİM Ödeme ve Hesap Kredi Kartı İle Ödeme İletişim Formu PROJELERÜYE GİRİŞİ

Valid XHTML 1.0 Transitional