iletişim bilgileri

SON PROJELER

 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Katalog Tasarım

katalog tasarım banner

İşimiz Katalog Tasarımı; Grafik Tasarımcımız, tasarım talebinizi %99 hisseder. 

Katalog tasarımıGörüntüsüyle ağırlanır, fikriyle uğurlanır” felsefemizce hizmet ve ürünlerinizin anlatımı için gereklidir. Faaliyetinizi müşterilerinize doğru ve hızlı anlatan, katalogunuzu incelemesine neden olur. Katalog Tasarımında temel etki kurgudur. Kurgunun kurumsal imajınıza bağlı tasarlanması uzmanlığımızın eseridir. Kuşkusuz projenizi size özel tasarım ile sonuçlandıracağız. 

 

Katalog Tasarım Fiyatlarımız için

4+4 Katalog Baskı
Grafik Tasarım Özellikler
4 Sayfa Grafik Tasarım :
240
Sayfa Tasarım Birim Fiyatı :
60
1 Adet Dijital Numune :
14
1000 Adet Baskı(135gr Kuşe)
Diğer Baskı Adetleri için
:
535
27 Kg
Genel Toplam
(Tasarım &1000Ad Baskı Dahil)
:
775
 
4+4 Katalog Baskı
8 Sayfa Grafik Tasarım :
485
Ürün Sayfa Tasarım Birim Fiyatı :
60
1 Adet Dijital Numune :
22
1000 Adet Baskı(170gr Kuşe)
Diğer Baskı Adetleri için
:
930
55 Kg
Genel Toplam
(Tasarım &1000Ad Baskı Dahil)
:
1438
 
4+4 Katalog Baskı
12 Sayfa Grafik Tasarım :
696
Ürün Sayfa Tasarım Birim Fiyatı :
58
1 Adet Dijital Numune :
22
1000 Adet Baskı(170gr Kuşe)
Diğer Baskı Adetleri için
:
1042
81 Kg
Genel Toplam
(Tasarım &1000Ad Baskı Dahil)
:
1814
 

Tasarımla müşterinizi nasıl etkiliyebilirsiniz?

Müşteri hedef kitleniz kataloğun ifadesi%30, ihtiyaç malzeme listesi %70 ve öncelik sıralanışı özenle düşünülmelidir. kağıt seçimi, sayfa sayısı, sırt kalınlığı hatta sert kapak vb özel uygulamalar size özel tercihler +maliyetdir. Bizim gibi gelişmekte olan ülkelerde siparişler öncelik ekonomik tercih ön planda, sizin için standart tasarım maliyetleri çıkardık.

Katalog tasarımında fiyat politikamız ürün katalog tasarımı ve tanıtım kataloğu şekinde 2 kısımda inceleriz.

Tasarım geniş bir terimdir. Katalog ile birleştiğinde;

 1. Müşteri hedef kitleniz,
 2. Beklentiniz
 3. Zaman + Sayfa sayısı ile doğru orantılıdır.

Bu özellikler anlaşıldığında sayfa birim fiyat + kapak tasarım fiyat teklif mail göndeririz. Onay + Avans + Grafik Tasarım için beklenti ve alternatif fikirlerin grafik tasarım şekilindedir.

Katalog tasarımında yol haritamız;

Katalog tasarım için grafik tasarımcılarımız sizi %99 hisseder. İhtiyacınız bilir, işimiz katalog tasarlamaktır. Özel merakınızı proje aşamasında anlatın beklentinizi profesyonelliğimiz ile geliştirip sonuçlandırırız.
Talep ettiğiniz projenin bütçesine bağlı katalog yol haritamızı teklif ile sunarız, teklif detayları incelemenizde size yardımcı olur, tasarlanan katalog sayfa alternatifleri proje aşamasını etap etap sizinle paylaşır, onaylanan katalog dizayn termin süresinde baskısı ile teslime hazırdır.

Sizin için taslak katalog tasarım projesi oluşturun.

Katalog kapak örnekler

Kapak lak uygulama örneği

Katalog Kapak Lak Uygulama Örnegi

Kapak embos kabartma uygulama örneği

Katalog kapak kabartma uygulama

Katalog Tasarım için şu aşamaları takip ederiz;

AloKatalog.com, ürünleri ve kullanım alanlarını inceler Profesyonel fotoğraf çekimleri, teknik ve ekipmanlar ile fotoğraf sanatçımız tarafından stüdyo ortamında veya mekanınızda Katalog ÇekimiÜrün Çekimi, Fotoğraf Çekim gerçekleştiririz. Ürün çekimi biten fotoğrafların katalog tasarımında kullanımı için rütuş ve temizliklerden sonra Katalog Tasarımı için uygun hale getiririz.  

Merak edilen sorular!

Kurumsal katalog tasarım teamwear ile çalışma

Katalog tasarım izle

Katalog Tasarım Aşamaları;

Katalog Tasarım Proje incele
Katalog Baskı Fiyatlarını incelemek için
Katalog Baskı Örneklerini incelemek için tıklayın

Katalog Tasarım Proje Başlatın
 • Öncelikle proje başlat butonuna tıklamalısınız
 • Ardından üye olun
 • Üye iseniz proje detayları (rakipleriniz, sektör, ihtiyaçlarınız, amacınızı belirten) hakkında irili ufaklı profesyonel olarak kendinizden kısaca bahsederek formu doldurun.
 • Proje paketi satın almanız sizi talebinize odaklanmamız demektir.
 • Kurumsal kimlik Örn: Logo ve resim dosyalarınız mail gönderin
 • 10 gb kadar bu siteye : info (at) alokatalog.com’a daha yüksek ise; we transfer . com yükleyin

Üye olun

Katalog tasarım modelleri ve çeşitleri

Katalog tasarımınız, ürünlerin kullanım avantajı, diğer ürünlerden öne çıkan temel özelliği ile kurgusu güçlü bir fikirlerle sayfalarınızı tasarlamaktayız. Ürünün talebi ve kullanım amacı anlaşılmalıdır.

Katalog tasarımı fon renginde logo ve kurumsal kimlik ana renklerinin yanı sıra pastel tonlar ile kurumsal kimliğinize bağlı kalınır. Ürün katalog tasarımlarında ürünler, gruplara ayrılır, aile grupların kataloğun firhist kısmında hiyerarşik olarak listelenebilir. Örnekte olduğu gibi,


Özel Firhist Kesim Katalog

Yıllardır sonuçlandırdığımız projelerde gördük ki; sayfa grafik tasarımı projelerin bir aşamasıdır. Her nekadar profesyonel sayfa tasarımıda olsa. Ürün fotoğraf çekimi katalog için demirbaştır. Katalog tasarım öncesi ürünlerin doğru ve ortak bir açı ile çekilmelidir. Ürün fotoğraflarını gönül rahatlığıyla siz ve müşterileriniz incelemelidir. Sizin ve kurumunuzun tanıtım amaçlı editorial fotoğraf çekimi yapmak ürün kataloğunuza kesinlikle ayrıcalık katacaktır. Ürün detayları, teknik çizim, renk alternatifleri, farklı açılı fotoğraflar, başlık, türkçeingilizce seçeneği, ürün hakkında satış danışman bilgisi ve iletişim bilgilerinin yer almalıdır.

Katalog Tasarım Örnekler

Yükleniyor
ANASAYFA HAKKIMIZDA Firma Profili Neden AloKatalog Satış Sözleşmesi Matbaa İLETİŞİM Ödeme ve Hesap Kredi Kartı İle Ödeme İletişim Formu PROJELERÜYE GİRİŞİ

Valid XHTML 1.0 Transitional