iletişim bilgileri

SON PROJELER

 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

SERT KAPAK ÜRÜNLER

Klasör imalatında bir "alo" ile yanınızdayız?

Klasör imalat atölyemizde kıdemli uzman personelimiz ile hizmet veriyoruz. Baskı kağıdıyla mukavva kalınlığını sıvayarak onaylanan tasarımınız ile üretimi gerçekleştiririz. Minumum 100 adetten başlıyan üretimler 1000 adetten başlıyarak 15.000 adetlik üretime çıkabilir. Alokatalog.com 1 ve 3 mm aralığında mukavvadan 2'li ve 4'lü halkalı mekanizmalar ile İstanbul'dan yurtiçi ve yurtdışına sevkiyat mevcuttur. Konusunda uzman personelimiz ile sıvama işleminin paketleri hazırlanır. 7 En geç 10 iş gününde teslimi ile sonuçlanır.

Kurumunuza özel klasör imalatı ile sunumlarınızda rakiplerinize avantaj sağlarsınız. Klasör Tasarım veya Kurumsal Klasör Tasarımlarımız ile kaliteli son teknoloji matbaa baskı makinalarımız ile sonuçlanan klasörler kimliğinize değer katacaktır. Müşterinize de güven verecek. Başarıyla kurgulanmış klasör tasarım, rakiplerinizden önde algınılanmanızı sağlayacak, Uzun vadede sadık müşteri yaratacaktır…

Klasör üretimin yanı sıra mücevher kutusu, pırlata ve özel hediyelik eşya kutuları ile sizin için üretim yapıyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına cevap vermek.

Müşterilerinize sunacağınız 10 farklı klasör imalatı

Klasör baskı fiyatları

Sert Kapaklı Klasör Tasarım Proje Başlat

iletişim formu

 

Klasör imalat aşamalarından görünüm

Klasör imalat atölyemizde uzman kıdemli ustalarımız ile sıvamanın yapıştırıcı şiddetinden, sıvanacak kağıdın doygunluğu ile önemli bir uygulama yapıyor. Üretimler minumum 1000 adetten başlıyan 15.000 adetlik büyük projelere kadar uzanıyor. Amacımız siz değerli müşterilerin ihtiyacına cevap vermektir.

Klasör basım aşamasından

Klasör basım makine parkurumuz?

Klasör matbaa baskı makinemiz 70x100 cm büyük boydur. Büyük ebat baskı makinenin yanı sıra orta boy 50x70 cm ebat makinede ise orta ebat işler için kullanırız. Onayını almadan baskı üretime girilmez.

Klasör Mukavva ve Kağıt seçimi!

Matbaa klasör için sıvanacak kağıt gramajı 170 gr. Çok sayfalı klasörde ince gramajlı kağıt, az sayfalı klasörlerde ise; kalın gramajlı kağıt kullanırız. Genelde kağıt cinsinde müşteri talepleri standart mat ve parlak kuşedir.

Ancak

Fantazi kağıt seçiminde ekstra fiyat farkı alınır. Amaç çok noktaya birim fiyatı düşük tanıtım yapmak ise; standart fiyattan şaşmayaı. Klasör üretim birim fiyatını olabildiğince aşağı çekmek için ideal olan 1000 adet üretimdir. Baskı, ciltleme, sıvama maliyetleri; 1000 adet için 100 ve 250 hatta 500 adete göre uygundur.

Ancak kağıdın kalın olmasını talep edenlerin

 • A-Kabba marka mukavva (Avrupa Mukavva)
 • B-170 gr Kuşe sıvama

iletişim ile ihtiyacınız olan klasör veya kurumsal tanıtım klasörünüz ile rahat nefes almak isterseniz buradayız.

Klasör içi sert sayfa delme aşaması

Üretilen Klasör Kargo ve Teslimatı

 1. İstanbul - Zeytinburnu ambarlardan karşı ödemeli gönderilir.
 2. Ürünlerinizin kağıt ve mukavva seçiminde olasılık yoktur. Malzemler avrupa kağıt ve avrupa mukavvadır.
 3. %100 yüz gülümseten iletişim ile ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Klasör İmalattan Teslim Aşaması

SERT KAPAK ÜRÜNLER Örnekler

Yükleniyor
ANASAYFA HAKKIMIZDA Firma Profili Neden AloKatalog Satış Sözleşmesi Matbaa İLETİŞİM Ödeme ve Hesap Kredi Kartı İle Ödeme İletişim Formu PROJELERÜYE GİRİŞİ

Valid XHTML 1.0 Transitional