iletişim bilgileri

SON PROJELER

 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Neden AloKatalog

Tecrübeli ve Deneyimliyiz...

AloKatalog.com Katalog ve diğer basılı evraklarınızın tasarım ve baskısı konusun da uzman bir ekiptir.

Ortak Hareket Planı ile Çalışırız...

AloKatalog.com projenizde sizinle kollektif hareket eder, düşünür paylaşır, düşünür, üretiriz. İş sipariş formunda detayları talebinize özel alır, tasarım ve uygulama  aşamasını sizinle pekiştirir, tasarım sonuçlarını adım adım, paylaşır, puanlayarak beğeninize yardımcı olur. 

AloKatalog.com Katalog Tasarım konusunda pratiktir. Detayların anlaşılması işimizin temel taşıdır. Her profesyonel ekibin başarılı düşünce biçimi ile pratik sonuca ulaşmaktır. Bizde pratik bir ekip olarak "pratik" ifadesini ekledik ve "pratik tasarım" sunmayı amaçladık. Size özel katalog tasarımları bizden, takdir sizden...

Planlıyız...

AloKatalog.com projelerinizi zamanında teslim eder. Proje yol haritasının anlaşılmasından sonra, avans, sonraki tasarım ve üretim aşamalarını planlayarak ilerler. Grafik Tasarım sonuçlarını aşamalı olarak mail ile adım adım paylaşırız. Dönüşleri olumlu olumsuz değerlendirmenizi isteriz. Projenin bitimini esnetmiyecek olan revizyonlarlarınızla doğru sonuçla baskıya girmekteyiz.

33 2 Mekanizmalı Özel Baskılı Klasör 57 Metin Yazımı ve Düzeltme 43 Sunni Deri Klasörler 36 Özel Seperatörlü Tanıtım Klasör Tasarım 40 Mıklatıslı Klasör İmalatı 38 İnce Sırtlı Klasör İmalat 37 Kollu Çift Menizmalı Klasör 39 Ürün Teşhir Klasör 42 PVC Frekans Klasör 44 ince 6 Mekanizmalı Deri Klasör 45 D Mekanizmalı Deri Klasör 46 İnce O Mekanizmalı Deri Klasörler 47 Klişeli Deri Klasör 48 Kumaş Dokulu Klasör 49 Serigraf Baskılı Deri Klasör 50 A4-A5 Sert Menü 51 Özel Krem Dokulu Menü-Davetiye 52 A5 Menü Ofset Baskılı 53 Pratik Dvd Cd Kabı 54 Plastik (PVC) CD Zarfı 89 Tek Cepli Dosya 90 Baskılı Tek Cepli Dosya 91 6mm Sırtlı Baskılı Cepli Dosya, 92 Cift Cepli Kurumsal Sunum Dosya 93 Laklı Çift Cepli Sunum Dosya 94 Cd-Dvd Tutuculu Cepli Dosya 95 Kalemli ve Bloknotlu Çift Cepli Sunum Dosyası 133 50x70cm Afiş Baskı 134 35x50cm Afiş Baskı 135 70x100cm Afiş Baskı

Valid XHTML 1.0 Transitional