(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatlerde
Cumartesi 09:00 - 12:30)
  32.9811
  35.8999

KURUMSAL ÜRÜNLER

🏙️ Plastik CD Zarfı Fiyatlar

Kağıt Sticker
Ebat 15x35.8 cm
Özellik Çift taraflı yapışkan

100 Adet

1250

TL+ KDV

120gr

250Adet

2250

TL+ KDV

280gr

500Adet

4550

TL+ KDV

500gr

1000Adet

9500

TL+ KDV

500gr
 • 📄 **Kağıt:** PVC Malzeme
 • 📏 **Ebat:** 15x35,8 cm
 • 🏷️ **Özellikler:** Kendinden Yapışkanlı
 • 💵 **Ödeme:** Peşindir.
 • ⏳ **Üretim süresi:** 2-3 iş günüdür.

Sticker şeklinde katalog ve dosyalar için plastik CD/DVD zarfı... Sök, yapıştır... 180 mikron ortadan kapaklı ve 100 mikron üstten kapaklı olarak 2 farklı şekilde imalatı yapılmaktadır.

📦 **Kendinden yapışkanlı plastik (PVC) CD/DVD zarfı**, katalog, karton CD/DVD kapakları veya dosya gibi materyallere CD-DVD montajını sağlar. Sticker (Çıkartma) şeklinde olup kendinden yapışkanlıdır. Taşıyıcısından sökülmesi ve dosya - kataloğun kapağına yapıştırılması son derece pratiktir.

🛡️ Yapışkanlı CD zarfı, katalog, dosya, klasör veya kitap kapaklarında zarfladığınız CD'lerinizin çizilmesini ve zarar görmesini engelleyen **yumuşak plastik bir malzemeden imal edilmiştir.** Şeffaf olması da CD yüzey baskısını görünür yapar.

📂 Üstten kapaklı olan kendinden yapışkanlı bu tip zarfların arkasındaki iki şerit bandı çekip sökerek kataloğunuza yapıştırabilir ve CD'nizi kolayca yerleştirebilirsiniz. Fiyat olarak da daha uygundur.

📌 Kendinden yapışkanlı **Plastik CD Zarfları** kapaklıdır. Seçenek olarak şeffaf veya buzlu (yarı saydam)'dır. Basın dosyası, ürün dosyası, katalog, broşür ya da özel kutulara cd ya da dvd tutturabilmek için idealdir. Kolay sökülebilir ve kendinden yapışkanlı olması sebebiyle çok seri ve hızlı bir şekilde yapıştırma olanağı bulunmakta ve zamandan tasarruf edilebilmektedir.

💪 İki tip **CD zarfının** da yapışma mukavemeti oldukça yüksektir.

💰 100 Mikron **CD Zarfı** 180 mikron **CD zarfına** göre daha ekonomiktir. Fiyat bilgisi için lütfen bizi arayın. Telefonumuz 0212 28 333 58.

📉 100 Mikron CPP malzemeden imal edilen bu zarfın sırtı iki şerit şeklinde çift taraflı bantlı ve üstten kapaklıdır. Ekonomiktir. Yapıştırıldığı yüzeyden sökülemez. CD/DVD'nin çizilmesini, bozulmasını önler. **Plastik CD Zarfı**, her türlü yüzeye yapışır.

📞 **Ürünü bir telefonla adresinize kargo ile gönderiyoruz.**

📀 *Festo kataloglarıyla verilen multimedya CD'leri için PVC CD zarfları kullanıldı. 180 mikron PVC malzemeden imal edilen CD zarfı, ortadan kapaklı ve arkası tam çıkartma şeklinde kendinden yapışkanlıdır.*

🚚 30 TL ve üzeri** siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir. 30 TL ve altındaki** siparişleriniz 3 TL + KDV kargo ücreti ile teslim edilecektir.

📌 *İstanbul merkez dışında sayılan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy **KDV hariç sipariş tutarlarını içermektedir. Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır. İstanbul Dışı Teslimatlarda İstanbul dışından verdiğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla teslim edilir ve teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilir.*

⏱️ 09:00 - 17:00 saatleri arasında verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. İstanbul’a uzaklığınız 600 km'den az ise ertesi iş günü içerisinde, daha uzak ise 2 iş günü içerisinde siparişleriniz kapınıza gelir.

🚚 100 TL ve üzeri* siparişleriniz kargo ücretsiz olarak teslim edilecektir. 100 TL ve altı* siparişleriniz için kargo bedeli faturanıza yansıyacaktır. A3, A4 ve A5 Fotokopi Kağıdı, Sıvı Temizlik Ürünleri ve desi – ağırlık oranına göre bazı ürünlerde, kargo firmasının fiyatlandırması nedeniyle ek ücret talep edilebilmektedir.

📌 *KDV hariç sipariş tutarlarını içermektedir. Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.*

🚚 İstanbul İçi Teslimatlarda İstanbul içi* 09.00-17.00 saatleri arasında verdiğiniz siparişlerinizi, üretim süresi sonunda karşı ödemeli olarak KARGO şirketlerine verilmektedir.

📦 Kargo Şirketleri: Sürat Kargo, Yurtiçi, Mng, Aras kargo Topkapı-2.Matbaacılar sitesi şubesine teslim etmekteyiz.

🏙️ *İstanbul merkez dışında sayılan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy **KDV hariç sipariş tutarlarını içermektedir. Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır. İstanbul Dışı Teslimatlarda İstanbul dışından verdiğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla teslim edilir ve teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

⏰ 09:00 -17:00 saatleri arasında verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. İstanbul’a uzaklığınız 600 km’den az ise ertesi iş günü içerisinde, daha uzak ise 2 iş günü içerisinde siparişleriniz kapınıza gelir.

💲 *KDV hariç sipariş tutarlarını içermektedir. Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.

💸 Havale ve Eft ödemeler için: Resmi banka hesaplarına gönderilir.

 • 💡 Kdv oranı %18'dir.
 • 📅 Teslim süresi 7-9 iş günü verilecektir.
 • 🎨 Baskı 1.sınıf baskı 6 renkli baskı makinası ile basılacak.
 • 📰 Malzeme avrupa kağıt kullanılar (renkler de sorun olmaz.)
 • 🚚 Kargo ve nakliye alıcıya aittir.
 • 📍 Mal teslimi: 2. Matbaacılar sitesi Topkapı teslim edilir.
 • 📈 Usdtry %6 lik yükselmede kağıt fiyat farkı eklenir.
 • 💳 Ödemelerin baskı ve kağıt maliyet kısmı nakit avans olarak geldiğinde üretim başlar.

Kategoriler

  Paketler;

  🚚 2 Cepli Kurumsal Sunum Dosya 📝Antetli kağıt 🚗 Araç kokusu 📢 Ayaklı Stand 🌿Baskili Kraft Çanta 🗓️ Baskılı Sümen Takvim 💸 Para Makbuzu 🎨 Boyama Kitabı 🎫Fuar Bilet baskı ✈️ Uçak Bileti: 🚪Kapı el ilan ☀️Hali Etiket Baskı 🛡️ Hologram Etiket 🍔 Hamburger kutusu

  Destekler;

  ✨ Afiş Tasarım 📊 Grafik Tasarım 💡Logo Tasarım ✒️ Kurumsal Kimlik Tasarım 🤝Broşür Tasarım 🏷️Etiket Tasarım 🖼️Klasör Tasarım 🗺️ Katalog Tasarım 👀El İlanı Tasarım 💎 Kitap Kapak Tasarımı

  Valid XHTML 1.0 Transitional