iletişim bilgileri

SON PROJELER

 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

CEPLİ DOSYA

Ürünlerinizi sunmalısınız fakat nasıl?
Yazılı teklifinizi kurum imajınızı yansıtan dosya ile sunabilirsiniz?.

Malum iş toplantılarının önemi iş hayatının temeli. İş görüşme sonunda ürün katalogu ve kartvizit vermeniz gerekecek. Kurum imajınız ile basılan dosyanız ile sunum yapabilirsiniz. Hatta projenin fiyatlandırmasını yaptınız yazılı teklifi cepli dosya ile vermeniz kurumsallığınıza değer katacak..

Eğer ürün numune eklemek isterseniz ürün klasör üretimi şahane bir seçenek. Ürün teşhir klasörü ile teklif sunmanız 10 numara 5 yıldız. Kurumsal imajınız ile tasarlanan ve basılan sert kapaklı klasör dosyanızı müşterinize hissettireceksiniz.

Cepli dosya üretimi için iletişime geçmeniz yeterlidir, bütçeniz yeterli ise klasör üretim fiyatlarlara bir göz atın...

İstediğiniz cepli dosya için tasarım ve baskı konusunda bizimle iletişime geçin...

Cebli dosya fiyatları için

Cebli dosya tasarım için proje başlatın

Kırımlı A4 broşür Proje başlat

Size İlham Verecek Cepli Dosyalar

Cepli Dosya Tek Cepli CEpli Dosya Cepli dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya Cepli Dosya

Özel Cepli Dosya Bıçakları

Bilinmesi Gerekenler

Cepli dosya tasarımıyla sizi ve kurum evraklarını taşımalıdır ve içerisinde gelecek malzemelerin kalınlığı dosyanın sırt genişliğinin yani körüklü olmasını cepli dosyayı işlevsel kılacak. Sırt kalınlığı tercih edilmesi maliyetin artırması doğru oranda işlevselliğin artmasına neden olacak.

 • Kaliteli ve pahalı cepli dosya örnekleri
 1. Üretim öncesi fiyat teklif alın.
 2. Onaylanan siparişlerin yazılı olarak onay maili veya yazılı faks geçmenizi bekleriz.
 3. Ödeme havale veya eft şeklinde yapacaksınız.
 4. Teslime hazır paketlerin karşı ödemeli kargoya verilir.
 5. Minumum üretim adedi 30 adet, 50 adet, 150 adet, 1500 adet üretim yaparız.

Cepli Dosya Kağıt Seçimi

Standart olarak mat kuşe ve parlak kuşe kullanıyoruz, fakat kağıt maliyet farkını kabul eden müşterilerimize amerikan ve japon bristol kullanımı öneriyoruz. Ayrıcalık yaratmak ve özel fantezi kağıt kullanmak isterseniz ürün seri kodunu bildirirseniz stokları kontrol ederiz.

Ancak

Özel fantazi kağıt seçiminde ekstra kağıt fiyat farkı alınır. Amacımız çok noktaya birim fiyatı düşük tanıtım yapmaktır. Cepli dosya üretim birim fiyatını olabildiğince aşağı çekmektir.

Ancak kağıdın kalın olmasını talep edenlerin

 • a- Amerikan veya Japon bristol sert olduğundan
 • b-300gr veya 250 gr kuşe sıvama

Sırt Kalınlığı Kaç mm Olmalı?

Pilyaj bıçağa eklenen 2 adet çizgi sayesinde yapılır. Cepli dosyanın boyutu 23x31cm standart ölçüdür. İçerisinde gelecek olan ölçü A4 kağıdın rahatlıkla girmelidir. 30 adetten fazla a4 kağıt geldiğinde cepli dosyanın kalınlığı artacağından şişkinlik yapmaması için sırt kalınlığı bıçaka 6 mm ek kalınlık koyarız. Kalınlık yani. Körük nedir? Müşterilerin tercihlerini bağlı standart veya özel sırt kalınlığı demektir. Klasik cepli dosyalarda yarım santim sırt kalınlığı önereriz.

Fakat özel boyutlu cepli dosya üretiminde değişen sırt kalınlığı yapılır. Hatta kaliteli ve güçlü bir üretimin için klasör üretimi tercih edin. Klasör üretim maliyeti cepli dosya üretim maliyetine göre pahalı ve üretim süresi daha uzundur. Kaliteyi tercih edenler için klasör üretimini tavsiye ederiz. Klasörün içerisinde gelecek olan malzemenin ikili mekanizma veya dörtlü mekanizma kullanırız. Klasör sırt kalınlığı 2 santimden 4cm hatta 8cm kadar değişir. Sıkıştırma aparatı 1,8 kuruştan 3,5 tl'ye kadar fiyat değişir Detaylı bilgi için klasör baskı ve klasör tasarımı sayfasını inceleyin. Üretimde 4 renkli 50x70cm baskı makinesi ile baskı gerçekleştiriyoruz. Baskılar tek renkte yapılır baskı maliyet değişir,

Üretilen Klasör kargo ve teslimatı

Cepli dosya imalatı ve baskısı alomatba.com olarak hizmet verdiğimiz 2 Matbaacılar Sitesi Topkapı İstanbul adresimizde karşı ödemeli kargoya verilir. Üretimi gerçekleştirilen malzeme bakiye kabandıktan sonra mesai bitimine kadar anlaşmalı kargolar teslim ediyoruz. iletişim ile ihtiyacınız olan cepli dosya veya kurumsal tantım cepli dosya ile rahat nefes almanıza yardımcı oluyoruz.

 1. İstanbul - Zeytinburnu ambarlardan karşı ödemeli gönderilir.
 2. Ürünlerinizin kağıt ve mukavva seçiminde olasılık yoktur. Malzemler avrupa kağıt ve avrupa mukavvadır.
 3. %100 yüz gülümseten iletişimimiz ile ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

CEPLİ DOSYA Örnekler

Yükleniyor
ANASAYFA HAKKIMIZDA Firma Profili Neden AloKatalog Satış Sözleşmesi Matbaa İLETİŞİM Ödeme ve Hesap Kredi Kartı İle Ödeme İletişim Formu PROJELERÜYE GİRİŞİ

Valid XHTML 1.0 Transitional