iletişim bilgileri

SON PROJELER

 • ÖDEME
  Ödeme EFT veya Havale ile avans nakit alınır.
 • TASARIM
  Kuruma özel tasarımlar yapılır, beğeni kişiye ve kuruma özeldir. Beğeninizi örneklerle pekiştirerek nokta olarak tarif etmelisiniz.
 • ONAY ve ÜRETİM
  Tasarımlar tarafımızdan onay sonrası işlenir.
 • TESLİMAT
  Bakiye kapanan üretim en geç 10 iş günüdür.
 • NAKLİYE
  Tüm kargo Alıcıya Aittir. Ödemesi yapılan sipariş üretim bitiminden sonra 24 saat içinde veya en geç 72 saat içinde Yurtiçi Kargo veya Ambarlar aracılığı ile size ulaşır.
 • MALZEMELER
  Kağıtlar Avrupa Kağıttır 1.Hamur kağıt. 1 Kalitedir. Ürünlerimiz kesinlikle Çin malı değildir. Müşteri velinimetimizdir.
 • HATIRLATMA
  • Fiyatlar + KDV dahil değildir. • Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).• Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

KATALOGLAR

İşimiz; Katalog Hazırlamak

Ürün katalog tasarımürün katalog baskı, kurumsal katalog tasarım, tanıtım katalog tasarımı ile sonuçlanan katalog tasarım yol haritasıkatalog çekimi, baskı öncesi ve baskı sonrası bir paket olarak teslim amacı ile siz müşterillerimizin ihtiyacına cevap veriyoruz.
Pek çok marka ve kurum için katalog tasarım ve baskı hizmeti verdik.

Kataloglar örnekleri toplu olarak

Katalog tasarım hizmetimizin yanı sıra broşür tasarımı, el ilanı, web tasarım üretimi tarafımızdan Yapılır.

İhtiyacınız olan birçok basılı üretiminiz için bir paket olarak sunabiliriz. Öncelikle ihtiyacınızı dinler, sizin için uygun tasarım, çekim, ve baskıyı size özel olarak ihtiyacınızı kısa sürede sonuçlandırırız.

Katalog dağıtmak kadar, içeriğide önem arz eder. Katalog ürün kataloğu ise; ürün çekimi profesyonel ışık ve ekipmanlar ile yapıyoruz.

Tasarımında ise kullanımına özel fikir ile gerçekleştiriyoruz.

Katalog çekim için lütfen arayın

Ürün katalog tasarım için proje başlatın

Katolog baskı fiyatlarını incelemek için

Tasarım devam eden projeler

KATALOGLAR Örnekler

Yükleniyor
33 2 Mekanizmalı Özel Baskılı Klasör 57 Metin Yazımı ve Düzeltme 43 Sunni Deri Klasörler 36 Özel Seperatörlü Tanıtım Klasör Tasarım 40 Mıklatıslı Klasör İmalatı 38 İnce Sırtlı Klasör İmalat 37 Kollu Çift Menizmalı Klasör 39 Ürün Teşhir Klasör 42 PVC Frekans Klasör 44 ince 6 Mekanizmalı Deri Klasör 45 D Mekanizmalı Deri Klasör 46 İnce O Mekanizmalı Deri Klasörler 47 Klişeli Deri Klasör 48 Kumaş Dokulu Klasör 49 Serigraf Baskılı Deri Klasör 50 A4-A5 Sert Menü 51 Özel Krem Dokulu Menü-Davetiye 52 A5 Menü Ofset Baskılı 53 Pratik Dvd Cd Kabı 54 Plastik (PVC) CD Zarfı 89 Tek Cepli Dosya 90 Baskılı Tek Cepli Dosya 91 6mm Sırtlı Baskılı Cepli Dosya, 92 Cift Cepli Kurumsal Sunum Dosya 93 Laklı Çift Cepli Sunum Dosya 94 Cd-Dvd Tutuculu Cepli Dosya 95 Kalemli ve Bloknotlu Çift Cepli Sunum Dosyası 133 50x70cm Afiş Baskı 134 35x50cm Afiş Baskı 135 70x100cm Afiş Baskı

Valid XHTML 1.0 Transitional